Over LEF

Vanuit het mooie Den Bosch matchen wij de beste kandidaten met de leukste banen. Met prikkelende campagnes én wervelende teksten staan wij voor de durf om te groeien en buiten de gebaande paden te treden.Het is dan ook niet zo gek dat het woord LEF steeds terugkomt in de gesprekken die we hebben met kandidaten en relaties. Daarnaast hebben we een eigen draai gegeven aan de letters van LEF!


Ludiek:
Met het woord ludiek mikken we op het verrassingselement in ons wervings- en selectieproces. Zo werken wij met een lach én bedenken we verrassende campagnes om onze vacatures onder de aandacht te brengen. Wat dacht je van een vacaturepodcast, een bedrijfsvideo of solliciteren zonder cv?

LEF Recruitment - het team

LEF Recruitment - Jeanne en Demi

Eigenwijs:
Als we zeggen eigenwijs dan vertellen we je graag meer over onze eigen werkwijze. Zo bemoeien we ons graag met het sollicitatieproces én vervullen we graag een actieve rol tijdens het gesprek tussen bedrijf en kandidaat. 


Fanatiek:
Op een schaal van 1 tot 10 scoren we sky-high als het gaat om fanatisme. Wij bijten ons vast en laten niet meer los tot dé perfecte match gemaakt is. Waarna we streven naar een exclusieve samenwerking met onze relaties. 


Naast onze relaties en kandidaten zijn we ook trots op het team achter LEF Recruitment. Lees snel verder en maak kennis met team LEF! Ben jij klaar voor een samenwerking met LEF?

 

Neem contact met ons op

De knappe koppen van LEF!

LEF Recruitment - Jeanne Vermeulen
Jeanne Vermeulen

'Doordat ik mijzelf overtref, toon ik LEF'

 

06 8359 7840

  1. Linkedin link
  2. jeanne@lefrecruitment.nl
  3. 06 8359 7840
LEF Recruitment - Joris Verhoeven
Joris Verhoeven

'Goed kan beter, beter wordt best.. dat is LEF'

 

06 4601 3627 

  1. Linkedin link
  2. joris@lefrecruitment.nl
  3. 06 4601 3627
Demi Christensen - LEF Recruitment
Demi Christensen

'Ik toon LEF door te doen'

 

06 1156 9022

  1. Linkedin link
  2. demi@lefrecruitment.nl
  3. 06 1156 9022
LEF Recruitment - Joost de Wijs
Joost de Wijs

'Met veel plezier, enthousiasme en LEF voeren wij het volledige wervings- en selectieproces voor onze relaties uit'

 

06 3437 1365

  1. Linkedin link
  2. Joost@lefrecruitment.nl
  3. 0634371365
LEF Recruitment - Nicole
Nicole Driessens

'De echte match ontstaat als je het LEF hebt jezelf te mogen zijn'

 

06 5266 4009

  1. Linkedin link
  2. nicole@lefrecruitment.nl
  3. 06 5266 4009
LEF Recruitment - Nikki Pommer
Nikki Pommer

“Altijd je eigen pad volgen… dat is LEF voor mij!”

 

06 8107 6261

  1. Linkedin link
  2. Nikki@lefrecruitment.nl
  3. 0681076261
LEF Recruitment - Denise
Denise Eikemans

'Wil jij met LEF op zoek naar een baan? Dan kom ik graag met je in contact!'

 

06 1889 1675

  1. Linkedin link
  2. denise@lefrecruitment.nl
  3. 0618891675
LEF Recruitment - Linda
Linda den Teuling

Jouw ambities?! Wij hebben het LEF om ze samen met jou waar te maken!

 

06 3720 1832

  1. Linkedin link
  2. linda@lefrecruitment.nl
  3. 0637201832
LEF Recruitment - Mart
Mart van Schijndel

Stage lopen bij LEF, dat is pas LEF!

 

 

  1. Linkedin link
  2. mart@lefrecruitment.nl
LEF Recruitment gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close