LEF Recruitment - afbeelding pand
Vacatures in Brabant

Wij zijn expert in recruitment en werving & selectie voor vacatures binnen het MKB in Brabant. Met prikkelende campagnes én wervelende teksten matchen wij de beste kandidaat met de leukste baan. Kortom: wij matchen met LEF!

Bekijk alle vacatures

LEF Recruitment - Den Bosch
Voor werkgevers

Door onze eigen werkwijze, persoonlijke aanpak én employer branding scoren wij sky-high als het gaat om fanatisme. Zo matchen wij voor jou de allerbeste collega's die echt bij je bedrijf  passen. #WijMatchen

Bekijk onze relaties

LEF Recruitment - Den Bosch
Vanuit Den Bosch

LEF Recruitment opereert vanuit het mooie Den Bosch. Wij staan voor de durf om te groeien en buiten de gebaande paden te treden. Het is dan ook niet gek dat het woord LEF steeds terugkomt in onze werkwijze. Klaar om te werken met LEF?

Neem contact met ons op

Vind jouw match

Volg ons

Vacatures in de spotlights

Maak vacature alert

E-BOOK

Solliciteer als een professional

Download ons gratis E-Book "Solliciteren als een professional" met daarin compleet 
n 21 tips & tricks om te solliciteren als een professional!

  • Voorbeeld bulletpoint
  • Voorbeeld bulletpoint
  • Voorbeeld bulletpoint
  • Voorbeeld bulletpoint
  • Voorbeeld bulletpoint
Download het nieuwe E-Book!

Referenties

Bekijk hier hoe LEF Recruitment wordt beoordeeld door werkzoekenden

De knappe koppen van LEF!

LEF Recruitment - Wendy Smits
Wendy Smits

'De beste manier om je toekomst te voorspellen is om 'm zelf te creëren. Dat is LEF!'

 

06 3720 1832

  1. Linkedin link
  2. wendy@lefrecruitment.nl
  3. 06 3720 1832
LEF Recruitment - Jeanne Vermeulen
Jeanne Vermeulen

'Doordat ik mijzelf overtref, toon ik LEF'

 

06 8359 7840

  1. Linkedin link
  2. jeanne@lefrecruitment.nl
  3. 06 8359 7840
LEF Recruitment - Joris Verhoeven
Joris Verhoeven

'Goed kan beter, beter wordt best.. dat is LEF'

 

06 4601 3627 

  1. Linkedin link
  2. joris@lefrecruitment.nl
  3. 06 4601 3627
Demi Christensen - LEF Recruitment
Demi Christensen

'Ik toon LEF door te doen'

 

06 1156 9022

  1. Linkedin link
  2. demi@lefrecruitment.nl
  3. 06 1156 9022
LEF Recruitment - Mirjam Zenden
Mirjam Zenden

'Met een gezonde dosis resultaatgerichtheid én een fanatieke instelling toon ik LEF'

 

06 8134 9410

  1. Linkedin link
  2. Mirjam@lefrecruitment.nl
  3. 06 81 34 94 10
LEF Recruitment - Joost de Wijs
Joost de Wijs

'Met veel plezier, enthousiasme en LEF voeren wij het volledige wervings- en selectieproces voor onze relaties uit'

 

06 3437 1365

  1. Linkedin link
  2. Joost@lefrecruitment.nl
  3. 0634371365
LEF Recruitment - Nicole
Nicole Driessens

'De echte match ontstaat als je het LEF hebt jezelf te mogen zijn'

 

06 5266 4009

  1. Linkedin link
  2. nicole@lefrecruitment.nl
  3. 06 5266 4009
LEF Recruitment - Nikki Pommer
Nikki Pommer

“Altijd je eigen pad volgen… dat is LEF voor mij!”

 

06 8107 6261

  1. Linkedin link
  2. Nikki@lefrecruitment.nl
  3. 0681076261
LEF Recruitment - Denise
Denise Eikemans

'Wil jij met LEF op zoek naar een baan? Dan kom ik graag met je in contact!'

 

06 1889 1675

  1. Linkedin link
  2. denise@lefrecruitment.nl
  3. 0618891675
LEF Recruitment gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close