LEF Recruitment - afbeelding pand
Vacatures in Brabant

Wij zijn expert in recruitment en werving & selectie voor vacatures binnen het MKB in Brabant. Met prikkelende campagnes én wervelende teksten matchen wij de beste kandidaat met de leukste baan. Kortom: wij matchen met LEF!

Bekijk alle vacatures

LEF Recruitment - Den Bosch
Voor werkgevers

Door onze eigen werkwijze, persoonlijke aanpak én employer branding scoren wij sky-high als het gaat om fanatisme. Zo matchen wij voor jou de allerbeste collega's die echt bij je bedrijf  passen. #WijMatchen

Bekijk onze relaties

LEF Recruitment - Den Bosch
Onze ludieke werkwijze

Bij LEF geloven we in de toekomst. Jouw ambitie en intrinsieke motivatie bepalen voor ons of jij een match bent met één van onze relaties. Hiervoor werken wij met het curriculum future, ofwel cf. Wil jij ook jouw eigen cf opstellen? Laat dan snel jouw naam, telefoonnummer en mailadres achter.

Laat je gegevens achter

Vind jouw match

LEF Recruitment Expert in recruitment
voor het MKB bij jou in de regio

Vacatures in de spotlights

Maak vacature alert

E-BOOK

Solliciteer als een professional

Download ons gratis E-Book "Solliciteren als een professional" met daarin compleet 
n 21 tips & tricks om te solliciteren als een professional!

  • Voorbeeld bulletpoint
  • Voorbeeld bulletpoint
  • Voorbeeld bulletpoint
  • Voorbeeld bulletpoint
  • Voorbeeld bulletpoint
Download het nieuwe E-Book!

Referenties

Bekijk hier hoe LEF Recruitment wordt beoordeeld door werkzoekenden

De knappe koppen van LEF!

LEF Recruitment - Jeanne Vermeulen
Jeanne Vermeulen

'Doordat ik mijzelf overtref, toon ik LEF'

 

06 8359 7840

  1. Linkedin link
  2. jeanne@lefrecruitment.nl
  3. 06 8359 7840
LEF Recruitment - Joris Verhoeven
Joris Verhoeven

'Goed kan beter, beter wordt best.. dat is LEF'

 

06 4601 3627 

  1. Linkedin link
  2. joris@lefrecruitment.nl
  3. 06 4601 3627
Demi Christensen - LEF Recruitment
Demi Christensen

'Ik toon LEF door te doen'

 

06 1156 9022

  1. Linkedin link
  2. demi@lefrecruitment.nl
  3. 06 1156 9022
LEF Recruitment - Joost de Wijs
Joost de Wijs

'Met veel plezier, enthousiasme en LEF voeren wij het volledige wervings- en selectieproces voor onze relaties uit'

 

06 3437 1365

  1. Linkedin link
  2. Joost@lefrecruitment.nl
  3. 0634371365
LEF Recruitment - Nicole
Nicole Driessens

'De echte match ontstaat als je het LEF hebt jezelf te mogen zijn'

 

06 5266 4009

  1. Linkedin link
  2. nicole@lefrecruitment.nl
  3. 06 5266 4009
LEF Recruitment - Nikki Pommer
Nikki Pommer

“Altijd je eigen pad volgen… dat is LEF voor mij!”

 

06 8107 6261

  1. Linkedin link
  2. Nikki@lefrecruitment.nl
  3. 0681076261
LEF Recruitment - Denise
Denise Eikemans

'Wil jij met LEF op zoek naar een baan? Dan kom ik graag met je in contact!'

 

06 1889 1675

  1. Linkedin link
  2. denise@lefrecruitment.nl
  3. 0618891675
LEF Recruitment - Linda
Linda den Teuling

Jouw ambities?! Wij hebben het LEF om ze samen met jou waar te maken!

 

06 3720 1832

  1. Linkedin link
  2. linda@lefrecruitment.nl
  3. 0637201832
LEF Recruitment - Mart
Mart van Schijndel

Stage lopen bij LEF, dat is pas LEF!

 

 

  1. Linkedin link
  2. mart@lefrecruitment.nl
LEF Recruitment gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close